Merkez Bankası Döviz Kuru | |||
ALIŞ | SATIŞ | ||
USD | 32,9586 | 33,0180 | |
EURO | 35,7732 | 35,8377 | |
Bursa MUŞSİAD ailesi büyümeye devam ediyor.
Bugün ki üyemiz, yurt dışında "Burger City Steak Burger" markası ile gıda sektöründe faaliyet yürütmekte değerli hemşerimiz #MutlukEROĞLU oldu. Yönetim Kurulu Başkanımız #AyhanDURGUN ve Yönetim Kurulu Üyelerimizde hazır bulunduğu MUŞSİAD genel merkezin de üyeliği imzalanıp, MUŞSİAD üyeliği gerçekleşmiştir.
Hayırlı olsun.
#BurgerCitySteakBurger
#BursaMUŞSİAD ailesine hoş geldiniz.